خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

شرایط نارنجی کرونا در شهرستان کبودراهنگ شکننده است

به گزارش خبرگزاری مهر، یدالله ابراهیم خانی چهارشنبه در جلسه ستاد مقابله با کرونا در شهرستان کبودراهنگ بیان کرد: شهرستان کبودرآهنگ در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد و این وضعیت با وجود وارد شدن ویروس اُمیکرون بسیار شکننده است.

وی با بیان اینکه شهروندان نباید عادی انگاری کنند، گفت: همه افراد به خصوص پرسنل ادارات و کارخانجات و افراد فعال در کسبه شهر بایستی نسبت تزریق واکسن دوز سوم اقدام کنند.

سرپرست فرمانداری شهرستان کبودراهنگ، شرایط شهرستان از نظر شیوع بیماری کرونا را شکننده عنوان کرد و افزود: بر اساس بررسی‌های انجام شده متأسفانه میزان رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در شهرستان نسبت به میانگین کشور پایین است و این مسئله نگرانی‌ها را از افزایش شیوع بیماری کرونا افزایش می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان در حال انجام است، تاکید کرد: با توجه به پراکندگی شهرستان باید در تمامی مراکز درمانی پزشک مستقر باشد و واکسیناسیون کرونا انجام گیرد.
ابراهیم خانی افزود: اولویت اول ما سلامت مردم است و بازرسی‌ها از اماکن عمومی و اصناف انجام می‌شود و با قانون شکنان برخورد می‌شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان کبودراهنگ در خصوص برگزاری اعتکاف گفت: در شهرستان کبودراهنگ با وضعیت رنگ بندی نارنجی با ۲۰ درصد ظرفیت و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و با تزریق واکسن شرکت کنندگان مراسم معنوی اعتکاف انجام می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا