خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

جواب یک تست کرونای طارمی منفی بود

به گزارش خبرنگار مهر، در یکی از دیدارهای هفته بیست و هفتم لیگ فوتبال پرتغال شب گذشته تیم پورتو میهمان تیم بواویشتا بود که این بازی با یک گل به سود پورتو تمام شد. تک گل این بازی توسط «فابیو ویرا» به ثمر رسید.

پورتو در حالی برنده این مسابقه شد که مهدی طارمی مهاجم ایرانی به دلیل مثبت شدن تست کرونا، از لیست بازی خط خورد و «سرجیو کونسیسائو» سرمربی پورتو مجبور شد از ویرا به جای طارمی استفاده کند.

کونسیسائو در نشست خبری بعد از این بازی در خصوص ابتلای مهاجم ایرانی اش به کرونا گفت: ابتدا یک تست مشکوک و بی نتیجه وجود داشت. سپس بعدازظهر یک تست سریع انجام دادیم که پاسخش منفی بود.

سرمربی پورتو ادامه داد: زمانی که بازیکنان قبل از بازی قصد گرم کردن داشتند، نتیجه تست PCR آمد. بنابراین مجبور به تغییر ترکیب شدم (طارمی را از ترکیب خارج کردم).

کونسیاسئو همچنین درباره حضور ویرا به جای طارمی در زمین گفت: بازیکنان باید آماده باشند. قبل از آنکه در مورد نتیجه تست طارمی چیزی بشنوم فابیو را دیدم که خیلی آرام لباس‌هایش را عوض می‌کند. به او گفتم نگاه کن؛ ما امروز به تو نیاز داریم. آنها همیشه آماده هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، طارمی حتی برای بازی با بواویشتا همراه سایر بازیکنان به ورزشگاه رفت اما قبل از شروع مسابقه اعلام شد که نتیجه تست کرونای او مثبت بوده است. به این ترتیب، این بازیکن شانس همراهی تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی را هم از دست داد.

در این ارتباط، روزنامه «رکورد» پرتغال خبر داد طارمی باوجود ابتلا به کرونا، علائم خاصی ندارد و برای طی کردن دوران قرنطینه به منزل خود منتقل شده است.

جواب یک تست کرونای طارمی منفی بود

طارمی برای بازی با بواویشتا همراه تیم پورتو وارد ورزشگاه شد

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا