خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

رعایت پروتکل بهداشتی اولویت استان سمنان/ سوخت مسافران تامین شود

سید محمد رضا هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر، در حاشیه بازدید از نوروزگاه های شاهرود با بیان اینکه در طول ایام نوروز دغدغه‌ها و اولویت‌هایی داریم که از جمله آنها می‌توان به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اشاره کرد، تاکید کرد: به فرمانداران نیز تاکید شده که حتماً نسبت به بازدید و رصد مراکز گردشگری و اسکان مسافران و همچنین نمایشگاه‌های صنایع دستی و… دقت نظر داشته باشند.

وی با بیان اینکه سلامت مردم بومی و مسافران در استان سمنان مهمترین نکته‌ای است که در طول ایام نوروز به آن تاکید داریم، ابراز کرد: اکیپ‌های بازرسی به صورت محسوس و نا محسوس در زمینه رعایت پروتکل‌ها دقت نظر کافی را خواهند داشت تا همه پروتکل‌ها را رعایت کنند.

استاندار سمنان همچنین تاکید کرد: تأمین مایحتاج مردم به خصوص سوخت از جمله دیگر تأکیدات ما در ستاد تسهیل خدمات سفر بوده است که در این رابطه تذکرات لازم داده شده و خوشبختانه مشکلی در استان وجود نخواهد داشت.

هاشمی با بیان اینکه اسکان همراهان مصدومان تصادفات جاده‌ای از دیگر تأکیدات ما در طی ایام نوروز است، گفت: باید کاری کنیم که مسافران خدایی ناکرده در صورت حادثه دیدن، دغدغه تأمین مکان برای استراحت و همراهی مصدومان شأن نداشته باشند تا بخشی از دشواری پیش آمده برایشان کاهش یابد.

وی با بیان اینکه فرمانداران همچنین جلسات شورای ترافیک را به صورت جدی برگزار کنند، بیان کرد: نکات لازم در زمینه تردد مسافران نوروزی باید تذکر داده شود و دستگاه‌های اجرایی آن را عملیاتی کنند.

استاندار سمنان همچنین گفت: بازرسی اکیپ‌های نظارتی چه در مقوله پروتکل‌های بهداشتی و چه در بحث ارائه کیفی و کمی خدمات به مسافران نوروزی و به خصوص زائران حرم رضوی در طول ایام نوروز افزایش یافته است.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا