خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

مراسم ایام محرم در پیشوا با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار می شود

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم تاجیک نوری بعد از ظهر یکشنبه در نشست ستاد مدیریت کرونا اظهار داشت: با آنکه شیوع کرونا، پیامدهای ناگواری به دنبال داشت ولی درس آموزه‌های زیادی در مدیریت فرهنگ، دین، سلامت، اقتصاد و سایر زمینه‌ها برجای گذاشت که نباید به فراموشی سپرده شود.

تاجیک نوری افزود: اکنون شهرستان پیشوا در شرایط قرمز کرونایی قرار دارد و انجام واکسیناسیون و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی می‌تواند در بهبود این وضعیت مؤثر واقع شود.

وی بیان داشت: با توجه به در پیش بودن ماه محرم و ایام عزاداری سالار شهیدان حضرت امام حسین (علیه‌السلام)، هیچ هیئتی تعطیل نمی‌شود ولی مراسم با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و با اولویت در فضای باز برگزار شود.

فرماندار پیشوا در ادامه عنوان داشت: کارشناسان شبکه بهداشت و درمان از ادارات و صنوف بازدیدهای مستمر و اثرگذار داشته و بر رعایت دستورالعمل‌ها نظارت کنند.

تاجیک نوری گفت: همچنین این اداره با انجام تبلیغات محیطی مناسب و بهره‌گیری از فضای مجازی، همواره به مسئله آموزش و هشدار به موقع اهتمام ورزیده و مردم را به مشارکت در انجام واکسیناسیون و اجرای شیوه‌نامه‌ها برای گذر از این شرایط تشویق کند.

فرماندار پیشوا اظهار داشت: استقبال گروه‌های مختلف اصناف، روحانیون، معلمان، نیروهای نظامی و انتظامی، مدیران و کارکنان ادارات و …‌از واکسیناسیون، موجب ترغیب دیگر مردم به این مهم می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا