خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

فومن در وضعیت زرد قرار دارد/ بی توجهی به رعایت شیوه نامه

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالقاسم عظیم یکتا بعد از ظهر شنبه در شورای اداری شهرستان فومن اظهار داشت: بر اساس آخرین وضعیت رنگ بندی شهرستان فومن در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفته است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان فومن با اشاره به عدم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی افزود: مجموعه سلامت شهرستان با تمام توان برای افزایش ایمنی و سلامت مردم در تلاش است و برنامه واکسیناسیون عمومی علیه کرونا همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه هرگونه سهل‌انگاری و بی‌توجهی نسبت به ضرورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با کرونا زمینه‌ساز گردش گسترده ویروس در سطح جامعه است، افزود: مقابله با کرونا نیازمند همکاری و مشارکت تمام اقشار جامعه و نهادها و سازمان‌ها است.

وی با تاکید بر اینکه واکسیناسیون به تنهایی برای مقابله با کرونا کافی نیست و باید به رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی پای‌بند باشیم، اضافه کرد: با استفاده از ماسک در اماکن عمومی سطح ایمنی افزایش می‌یابد.

تکریم ارباب رجوع در اولویت کاری مدیران باشد

فرماندار فومن با اشاره به رویکرد دولت انقلابی در تکریم ارباب رجوع گفت: برخورد و رفتار مسئولان باید همسو با شیوه دولت انقلابی باشد و شیوه نادرست رفتاری با مردم در ادارات پذیرفتنی نیست و ضرورت دارد راه رسیدگی به مطالبات مردم را تسهیل کنیم.

موسی فکور با اشاره به وضعیت نانوایی‌ها در سطح شهرستان، از حضور میدانی متولیان و برگزاری جلسات مکرر به منظور رفع مشکلات حوزه آرد و نان خبر داد و تاکید کرد: تمهیدات لازم برای افزایش سهمیه آرد شهرستان اندیشیده شده است.

فکور با اشاره به انتصاب معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی در فرمانداری فومن تصریح کرد: این بخش بسیار وسیع است و ضرورت دارد معاونت جدید با همدلی و اهتمام کامل در این زمینه فعال باشد.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات «سید محمود محتشم خواه» تجلیل و «سجاد صالحی کردآبادی» به عنوان معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی این شهرستان معرفی شد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا