خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۵۹ درصد تست های کرونا در کهگیلویه و بویراحمد مثبت شد

به گزارش خبرنگار مهر، محمد غلام نژاد بعد از ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران، افزود: امروز، از ۳۹۴ نمونه دریافت شده از آزمایشگاه‌های استان، شامل تست‌های «پی سی آر و رپید تست» حدود ۵۹ درصد موارد مثبت بودند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته فوتی ناشی از کرونا در استان گزارش نشده، اظهار داشت: شمار قربانیان این بیماری در کهگیلویه و بویراحمد همچنان هزار و ۱۳۴ نفر است.

غلام نژاد با اشاره به شمار بستری شدگان بیماری کرونا در استان، افزود: هم اکنون ۸۶ بیمار در بیمارستان‌های کهگیلویه و بویراحمد بستری هستند که از این تعداد ۳۶ نفر مبتلای قطعی و یک نفر هم به دلیل وخامت حال در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان است.

غلام نژاد گفت: تاکنون از مجموع مبتلایان به کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد، ۹۶ هزار ۷۳۵ نفر بهبود یافته گزارش شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با بیان اینکه آمار مبتلایان به بیماری کرونا در استان روزانه در حال افزایش است، گفت: پیش بینی می‌شود طی روزهای آینده آمار بیماران بدحال و مرگ‌های ناشی از کرونا در کهگیلویه و بویراحمد افزایش یابد.

وی افزود: توصیه می‌شود افراد در صورت داشتن هر گونه علائم بیماری کرونا به پزشک مراجعه و مراقبت‌های لازم برای پیشگیری از انتقال بیماری این بیماری به دیگر اعضا خانواده و دیگران را داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا