خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

تعداد مبتلایان قطعی به کرونا در استان سمنان ۲۳ درصد رشد داشت

به گزارش خبرنگار مهر، احمد ریواده پیش از ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی استانداری سمنان ضمن بیان اینکه طی هفته گذشته شاهد افزایش تعداد مبتلایان و موارد مشکوک به کرونا در سراسر استان سمنان هستیم، ابراز داشت: طی بازه مذکور تعداد مبتلایان قطعی به کرونا استان سمنان ۲۳ درصد رشد داشته است.

وی ضمن بیان اینکه هم اکنون حدود ۱۰۷ مبتلا به کرونا در بیمارستان بستری هستند، افزود: در بخش بستری بیماران کرونایی نیز رشد ۲۰ درصدی در استان سمنان وجود دارد.

جانشین ستاد مقابله با کرونا استان سمنان با بیان اینکه بیش از دو هزار و هفتصد نفر مشکوک به کرونا به مراکز درمانی استان مراجعه داشتند، ابراز داشت: در موارد مشکوک به کرونا نیز با افزایش ۱۲ درصدی مراجعه کنندگان مواجه هستیم.

ریواده با بیان اینکه آمار فوق نشان دهنده شیب صعودی بیماران کرونایی در استان سمنان است، تصریح کرد: از این تعداد افراد مشکوک به کرونا در استان سمنان تست ۶۵۳ نفر مثبت ثبت شده است.

وی با بیان اینکه از شهروندان استان سمنان درخواست می‌شود تا نسبت به تزریق دز یادآور اقدام و به مراکز تزریق واکسیناسیون مراجعه کنند، افزود: چهار مرکز تجمیعی و تمام مراکز بهداشتی و درمانی سطح استان سمنان آماده ارائه خدمات لازم به مردم خواهند بود.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا