خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

خبرنگاران فعال در عرصه کرونا مجاهدانه در صحنه عمل حاضر شدند

به گزارش خبرنگار مهر، محمدعلی کیانی ظهر پنجشنبه در مراسم تجلیل از اندیشه‌ورزان قلم فعال در عرصه بحران کرونا و تقدیر از اصحاب رسانه خراسان رضوی، با بیان اینکه خبرنگاران فعال در عرصه کرونا در طول ۲.۵ سال اخیر مجاهدانه در صحنه عمل حاضر شدند، اظهار کرد: حضور خبرنگاران در بخش‌های کووید هم برای مدافعان سلامت دلگرم‌کننده بود و هم برای بیماران مبتلا به کووید ۱۹ و برایشان ثابت شد که در ایام بیماری تنها نیستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: خبرنگاران زیادی در مسیر اطلاع‌رسانی جان خویش را تقدیم کردند که نام و یادشان را گرامی می‌داریم.

وی افزود: ما همواره قدردان تلاش‌ها و زحمات خستگی‌ناپذیر اصحاب رسانه هستیم و بسیار خوشحال هستیم که چنین جمع صمیمی و باصفایی را در مجموعه دانشگاه علوم پرشکی مشهد و انعکاس دقیق اخبار حوزه سلامت می‌بینیم.

کیانی افزود: عرصه خبرنگاری کاری بسیار مهم و مؤثر در افزایش آگاهی جامعه است و در دوران همه گیری کرونا نقش اصحاب رسانه بیش از پیش اهمیت یافت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: خبرنگاران در ارتقا آگاهی مردم در موضوع کووید ۱۹ و دوری از ایجاد التهاب و مبارزه با فضای روانی ایجاد شده به‌خوبی عمل کردند.

خبرنگاران در کنار کادر بهداشت و درمان کرونا اثربخش بودند

محمد پهلوان، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز در این مراسم اظهار کرد: در لحظه لحظه بحران کرونا حضور دلگرم‌کننده خبرنگاران در کنار مدافعان سلامت دیده شد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: مقام معظم رهبری از نقش ویژه خبرنگاران در اطلاع‌رسانی جامعه بارها سخن گفته‌اند و این نقش کلیدی در دوران‌های مختلف به‌ویژه در ایام بحران کرونا به بهترین شکل ممکن دیده شد.

وی بیان کرد: بیش از ۳۰ ماه از بحران کرونا می‌گذرد و در این مدت خدمات زیادی از سوی مدافعان سلامت صورت پذیرفت و در لحظه لحظه این بحران حضور دلگرم‌کننده خبرنگاران را در کنار کادرهای بهداشت و درمان کرونا با انعکاس اخبار و گزارش‌های خبری و تصویری اثربخش دیدیم.

گفتنی است در مراسم تجلیل از اندیشه‌ورزان قلم فعال در عرصه بحران کرونا از خبرنگاران و عکاس خبرگزاری مهر خراسان رضوی تقدیر و یاد و نام مهدی صانعی گرامی داشته شد.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا