خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

افزایش امیدواری در مردم مهمترین دستاورد سفرهای استانی رئیس جمهور

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات امروز در جلسه شورای تامین خراسان رضوی افزود: افزایش امیدواری در مردم از مهمترین دستاوردهای سفر رییس جمهور و اعضای هیات دولت به استان‌ها بوده است.

وی با تاکید بر اینکه تامین معیشت و اصلاح وضعیت اقتصادی مردم از مهمترین اولویت‌های دولت است، افزود: مسئولان استانی در جهت اجرایی شدن مصوبات سفر تلاش مضاعفی داشته باشند.

وزیر اطلاعات در ادامه با بیان اینکه اقدامات دولت در مبارزه با کرونا باعث شد تا قدم بزرگی برای سلامت مردم برداشته شود اظهار داشت: شرایط توزیع عادلانه یارانه‌ها برای مردم گام مهم دیگری در حوزه بهبود معیشت مردم بود.

وزیر اطلاعات همچنین در بخشی دیگری از سخنانش هم افزایی و هماهنگی و همکاری مناسب و همه جانبه بین دستگاه‌های نظامی، انتظامی، قضائی و اطلاعاتی کشور را یکی دیگر از دستاوردهای دولت انقلابی و مردمی دانست و افزود: امروز امنیت پایدار ما در سراسر ایران اسلامی ثمره این هم افزایی و همراهی مردم است.

حجت الاسلام خطیب ادامه داد: امروز افزایش تعاملات و همکاری‌های بین دستگاهی باعث شده تا اقدامات رژیم صهیونیستی و عوامل آن‌ها در حوزه‌های مختلف هم شکست بخورد.

وی در این جلسه گفت: برقراری روابط و ایجاد تعامل با همسایگان در منطقه هم توانست ما را بر شرایط تحریمی، منطقه‌ای و فشار استکبار موفق کند و هم باعث شد تا شاهد رفع تنش و مسالمت آمیز شدن ارتباط با کشورهای همسایه باشیم.

در این جلسه استاندار و جمعی از مسئولان نظارتی و امنیتی گزارشی از آخرین اقدامات خود ارائه کردند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا