خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

نخبگان با جهاد تبیین مرز حق و باطل و خط قرمز را شفاف‌سازی کنند

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در دیدار فرمانده انتظامی لرستان با ائمه جمعه استان اظهار داشت: داشت: یکی از اهداف این جلسه تشکر از زحمات فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی است که در همه عرصه‌ها انجام وظیفه می‌کند و در این موقعیت و در این روزها این اظهار رضایت ائمه جمعه استان لرستان جای دقت نظر دارد که انتخاب این روز و این زمانه حکایت از حمایت ائمه جمعه از فرماندهی انتظامی است.

وی افزود: از تلاش‌های مستمری که در راستای ایجاد امنیت روانی و امنیت اجتماعی و اعمال قانونی که در رابطه با وظایف گوناگونی که فرماندهی انتظامی در سطح کلان و کل کشور به عمل می‌آورند ما ائمه جمعه استان لرستان از فرماندهی انتظامی کل جمهوری اسلامی و استان لرستان اعلام حمایت می‌کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان در رابطه با وقایع اخیر که پیش آمده است ضمن اینکه اظهار تأسف خود را اعلام کرد که فرزندی از فرزندان این کشور دار فانی را وداع گفته است، گفت: اظهار تأسف می‌کنیم از خواصی که قبل از اینکه نتیجه بررسی این رویداد اعلام شود مطالبی بر زبان جاری می‌کنند و مطالبی را می‌نویسند که هماهنگی با دشمنان نظام اسلامی است و این غیرقابل قبول است از افرادی که روزی خودشان در مسند مسئولیت بودند و کاملاً می‌دانند می‌بایست مجاری قانونی اعلام نظر کنند و از اینکه بدون مطالعه در این گونه موارد ورود می‌کنند و فضای کشور را به سمت التهاب پیش می‌برند این را محکوم می‌کنیم و انتظار داریم نخبگان با جهاد تبیین مرز حق و باطل و خط قرمز را شفاف سازی کنند.

وی بیان کرد: به زودی مراجع قانونی نظر خود را اعلام می‌کنند و هر آنچه که دستگاه قضائی اعلام نظر کنند برای همه قابل قبول است.

نماینده ولی فقیه در لرستان، تصریح کرد: متأسفانه کسانی که در ایامی جزو نخبگان کشور بوده‌اند، به هر حال بصیرت لازم را از دست داده‌اند، انسان تأسف می‌خورد چگونه اینها به گونه‌ای حرف می‌زنند و قلم می‌زنند که هماهنگی با دشمنان نظام جمهوری اسلامی باشد.

حجت الاسلام شاهرخی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه انتظامی کشور و استان لرستان در بحث تأمین امنیت نمازجمعه و صدور گذرنامه برای زائرین اربعین حسینی و تأمین نظم و امنیت بیش از پنج میلیون زائر اربعین از تلاش‌های مجدانه فرماندهان و کارکنان این نیرو در کنار سایر نیروهای مسلح تقدیر کردند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا