خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

خدمات کادر درمان کرمانشاه در راستای مهار کرونا قابل تقدیر است

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمود محمدی عراقی ظهر یکشنبه در دیدار با رئیس و اعضای دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خدمات بسیار ارزشمندی را در راستای مهار کرونا در استان انجام داد که بسیار قابل تقدیر است.

وی افزود: در این دانشگاه نسبت به گذشته پیشرفت‌های بسیار خوبی در حوزه‌های مختلف، به ویژه اشتغال زایی و راه اندازی شرکت‌های دانش بنیان صورت گرفته است و ارائه خدمات بهداشتی، درمانی بر اساس عدالت در تمام نقاط استان به خصوص در مناطق محروم و کم برخوردار به خوبی و به بهترین نحو در حال انجام است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: پزشکان و کادر بهداشت و درمان خدمات بسیار ارزشمند و خداپسندانه ای را انجام می‌دهند و در راه حفظ سلامت و جان دیگران زحمات زیادی متحمل می‌شوند و هر قدمی که در این راه بر می‌دارند دارای اجر والایی در نزد پروردگار متعال است.

محمدی عراقی بیان کرد: اقدامات فرهنگی بسیار خوبی نیز در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه انجام شده است و ما باید بتوانیم بر روی فرهنگ پزشکی کار کنیم و این فرهنگ که دارای پیشینه ایرانی اسلامی است را در دنیا گسترش دهیم.

وی ادامه داد: پزشکی یک حرفه مقدس و ارزشمند است و تمام پزشکان، دانشمندان و شخصیت‌های فرهنگی و هنری کشور که ما به آنها افتخار می‌کنیم مربوط به دوران تمدن ایرانی اسلامی هستند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: باید دنیای مدرن تحت تأثیر این فرهنگ غنی قرار گیرد و از جمله مواردی که می‌تواند در این مسیر اثر گذار باشد توجه ویژه به طب سنتی ایرانی اسلامی است.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا