خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

احتمال تغییرات در بالای جدول/ استقلال در چه صورتی صدرنشین نمی‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر، تیم‌های استقلال و فولاد به مصاف هم می‌روند که شرایط جدولی امتیازات این بازی را برای هر دو تیم بالای جدولی مهم و حائز اهمیت کرده است.

استقلال در پایان هفته هفتم و پس از پیروزی با ارزش خارج از خانه مقابل گل گهر ۱۴ امتیازی شد تا به لطف شکست خانگی پرسپولیس مقابل تراکتور با این تیم هم امتیازی شده و تنها به دلیل یک تفاضل گل کمتر صدر جدول را از دست بدهد.

این بازی و این هفته فرصت خوبی را برای آبی پوشان جهت رسیدن به صدر جدول ایجاد کرده است و آنها حداقل می‌توانند برای یک شب صدر جدول را در اختیار گرفته و در صورتی که شانس یاری شان کند، می‌توانند این صدرنشینی را تثبیت نمایند.

آبی پوشان که در غیاب ساپینتو وارد این بازی می‌شوند، حتی در صورت کسب تساوی مقابل فولاد هم به صدر جدول صعود می‌کنند و تنها شکست خانگی مقابل سرخ پوشان اهواز است که مانع از حضورشان در صدر جدول می‌شود.

در صورتی که استقلال موفق به شکست دادن فولاد در ورزشگاه خانگی‌اش شود و پرسپولیس در اصفهان امتیازی از دست بدهد، صدرنشینی آبی‌های پایتخت در هفته هشتم تثبیت می‌شود. حتی در صورت تساوی آنها مقابل فولاد، باز هم در صورت شکست خوردن پرسپولیس در اصفهان این اتفاق برای استقلالی‌ها خواهد افتاد.

دیدار تیم‌های استقلال و فولاد از هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر ساعت ۱۷ امروز جمعه ۱۵ مهر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا