خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

۱۴ بیمار در بخش های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

حسن ملکی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طی شبانه‌روز گذشته هفت بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده و هفت نفر نیز با حال خوب از این بخش‌ها ترخیص شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر اضافه کرد: در حال حاضر ۱۴ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند که خوشبختانه هیچ‌کدام از بیماران کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری نیستند.

وی از تداوم روزهای بدون فوتی کرونا در استان بوشهر خبر داد و افزود: تعداد جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر به ۲ هزار و ۲۳۱ نفر رسید.

ملکی زاده با بیان اینکه تعداد کل مبتلایان به کرونا در استان بوشهر به ۱۰۸ هزار و ۶۴۴ نفر رسید، گفت: بر اساس رنگ‌بندی جدید کرونایی وزارت بهداشت، ۹ شهرستان استان بوشهر در وضعیت آبی یا کم‌خطر و یک شهرستان در وضعیت زرد قرار گرفته‌اند.

وی تصریح کرد: در این رنگ‌بندی شهرستان‌های بوشهر، کنگان، عسلویه، دشتستان، دشتی، تنگستان، جم، گناوه و دیلم در استان بوشهر در وضعیت آبی کرونایی قرار گرفته‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر بابیان اینکه تنها شهرستان دیر در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفته است خاطرنشان کرد: هفته گذشته همه شهرستان‌های استان بوشهر در وضعیت آبی بودند

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا