خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

منابع دولتی پاسخگوی توسعه حوزه درمان نیست

به گزارش خبرنگار مهر، سید حامد عاملی ظهر پنجشنبه در آئین افتتاح آزمایشگاه جامع سلامت بهداشت اردبیل اظهار کرد: بعد از سپری شدن ایام کرونا که در حوزه بهداشت و درمان اقدامات گسترده‌ای انجام شد، ما نیازمند بازسازی و به روزرسانی تجهیزات و امکانات بهداشتی و درمانی هستیم که نمونه آن احداث آزمایشگاه جامع سلامت اردبیل با کمک خیرین است تا شاهد ارائه خدمات تخصصی به مراجعین باشیم.

وی تصریح کرد: کشور به وجود چنین خیران نیک‌اندیش به خود می‌بالد و اینکه استان اردبیل چهارمین استانی است که از چنین آزمایشگاه مجهز بهره‌مند شده، به خود می‌بالیم و افتخار می‌کنیم که چنین شرایط مطلوب برای شهروندان استان اردبیل فراهم شده است.

استاندار اردبیل به تدوین سند توسعه استان و توجه جدی به حوزه بهداشت و درمان اشاره کرد و گفت: در کنار احداث بیمارستان و خرید تجهیزات مدرن، ما در شهرهای مختلف استان نیز به توسعه فضاهای بیمارستانی و درمان بستر مجهز نیاز داریم تا خدمات ارائه شده در این بخش همراه با جلب رضایت مردم باشد.

عاملی کمک خیرین را در زمان شیوع بیماری کرونا ستودنی خواند و افزود: در این استان ۹۸۳ میلیارد تومان کمک خیرین را برای کنترل و کاهش آسیب‌های کرونا شاهد بودیم که این خود نشان می‌دهد ظرفیت خوبی در این بخش وجود دارد.

استاندار اردبیل بیان کرد: منابع محدود دولتی پاسخگوی برنامه‌های توسعه استان در ابعاد مختلف نیست و در حوزه بهداشت و درمان نیز ما به شدت نیازمند ورود و مشارکت خیرین و سرمایه‌گذاران در ابعاد مختلف هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا