خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

بیمارستان‌های استان بوشهر در حالت آماده‌باش قرار دارند

احمد یزدان پناه در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به منظور جلوگیری از شیوع سویه جدید، هم استانی‌های عزیز باید همچون قبل با انجام واکسیناسیون، رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی به‌ویژه استفاده از ماسک، خدمتگزاران خود در حوزه سلامت را یاری کنند.

وی با بیان اینکه عدم تکمیل واکسیناسیون، فصل سرما و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی از جمله موارد زمینه‌ساز آغاز موج هشتم این بیماری بوده است افزود: با توجه به رفتار متفاوت این ویروس در هر جهش، تجربه دوره‌های قبلی نشان داد که بهترین راهکار برای مقابله با موج‌های متعدد کرونا واکسیناسیون است.

یزدان پناه با تأکید بر اینکه آمادگی همه‌جانبه برای مقابله با جهش جدید ویروس کرونا در همه مناطق استان ضروری است افزود: به همه مراکز و بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای تأمین داروهای مورد نیاز، بستری و اکسیژن‌تراپی دستورات لازم ابلاغ شده است.

وی با اشاره به آغاز و همه‌گیری موج هشتم کرونا در سراسر کشور و آمادگی بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای مقابله با کرونا گفت: استان بوشهر به‌تبع دیگر استان‌های کشور گرفتار موج جدید ویروس کرونا خواهد شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بر آگاه‌سازی مردم و تشویق آنان به تزریق واکسن و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی رسانه‌های استان تأکید و خاطرنشان کرد: کلیه مراکز درمانی استان بوشهر برای ارائه خدمات با کیفیت به شهروندان آمادگی لازم را باید داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا