خبرگزاری مهرخبرهای کرونا

بستری‌های کرونایی در استان بوشهر افزایش یافت/ فوت ۵ بیمار

احمد یزدان‌پناه در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طی فروردین ماه امسال شاهد روند افزایشی بستری و فوتی‌های کرونایی در استان هستیم که باید مراقبت بیشتری توسط مردم صورت گیرد.

وی با اشاره به سیر افزایشی بستری‌های کرونایی در سطح استان خاطرنشان کرد: طی فروردین‌ماه امسال ۳۸۲ نفر در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۶ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان بستری هستند اضافه کرد: از این تعداد ۲۱ مورد در شبانه‌روز گذشته بستری شده‌اند.

وی تعداد فوتی‌های بیماران کرونایی در فروردین ماه امسال را پنج نفر عنوان کرد و ادامه داد: بیمارستان‌های استان برای پذیرش بیماران کرونایی در آمادگی کامل هستند.

یزدان‌پناه با بیان اینکه افزایش مراجعات کرونایی حاکی از ورود موج جدید کرونا به کشور است تصریح کرد: هم استانی‌های عزیز نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند تا با کمترین مشکل از این موج به سلامت عبور کنیم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در مجموع ۴۶ هزار و ۸۶۳ بیمار کرونایی در بیمارستان بستری شده‌اند که از این تعداد ۲ هزار و ۲۳۹ فوت شده‌اند.

منبع: خبرگزاری مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا